پنجشنبه 29 شهريور 1397

ddd
اخبار
وزارت راه به دنبال پیمانکار آزادراه تهران شمال
وزارت راه به دنبال پیمانکار آزادراه تهران شمال
115655 -۳ مرداد ۱۳۹۰
وزارت راه و شهرسازی با پیمانکاران چینی در انعقاد قرارداد و تعهدات ذکر شده در آن به تفاهم نرسیدند و پیمانکاران چینی از این پروژه کنار گذاشته شدند.

عضو کمسیون عمران مجلس با بیان این که از آخرین وضعیت آزاد راه تهران شمال مطلع نیستم، گفت: مشکلات آزادراه تهران شمال مسئله ای است که در کمسیون عمران مطرح می شود. محمدرضا ملکشاهی راد، نماینده مردم خرم آباد و چگنی افزود: وزارت راه و شهرسازی با پیمانکاران چینی در انعقاد قرارداد و تعهدات ذکر شده در آن به تفاهم نرسیدند و پیمانکاران چینی از این پروژه کنار گذاشته شدند.
وی با بیان این که وضعیت بنیاد مستضعفان در این پروژه مشخص نیست، گفت: در حال حاضر وزارت راه و شهرسازی به دنبال یک پیمانکاری است که به تعهدات خود پایبند باشد و این پروژه را در موقع مقرر تحویل دهد، مانند پیمانکار آزادراه خرمآباد پل زال.
ملکشاهی راد با اشاره به این که وزیر سابق وزارت راه و ترابری و وزیر مسکن و شهرسازی اختلافی بر سر آزاد راه تهران شمال نداشتند، تصریح کرد: هیچ اختلافی بین بهبهانی و نیکزاد بر سر آزاد راه تهران- شمال وجود نداشت و مسئولیت نیکزاد در آن زمان تنها در مربوط به وزارت مسکن و شهرسازی بود و هیچ ارتباطی به حوزه راه و ترابری نداشت تا باعث اختلافات و خلف وعده شود.
وی درباره اختلافاتی بین وزارت راه و ارتش که باعث توقف پروژه شده بود، گفت: همواره در ساخت و ساز راه خسارتی به مالکان اراضی وارد می شود. بخشی از زمین هایی که در مسیر آزاد راه تهران-شمال قرار دارند در تملک ارتش است که وزارت راه از این بایت باید خسارت هایی را به ارتش بپردازد.

 

نحوه آشنایی شما با سایت
از طریق دوستان
از طریق روزنامه و جراید
از طریق اینترنت
از طریق SMS
از طریق ایمیل

 

  بازديد کل : 830593 نفر   - 133407 ip   بازديد امروز : 2 نفر   - 2 ip   بازديد ديروز : 48 نفر   - 25 ip   آنلاين : 3 نفر